Про компанію

FLUIMAC в Україні

Надійні італійські хімічні насоси FLUIMAC.

Ось уже довгий час компанія БТС-Інжиніринг успішно працює на ринку промислового насосного обладнання: ми компетентно підбираємо і швидко доставляємо надійні італійські хімічні насоси клієнтам по всій Україні. Хімічні насоси призначені для перекачування різноманітних агресивних рідин і широко застосовуються в хімічній, нафтовій, лакофарбовій, косметичній, фармацевтичній та харчовій промисловостях, а також на гальванічних виробництвах, в лабораторіях і магазинах хімреагентів.

БТС-Інжиніринг пропонує широкий спектр хімічних насосів своїм клієнтам - це і вертикальні, і відцентрові, і мембранні насоси - але основною спеціалізацією компанії є бочкові (роторні) насоси або насоси для бочок. Бочковий насос простий і зручний в експлуатації, ідеально підходить для перекачування як нейтральних, так і агресивних рідин з бочок, контейнерів, ванн та інших ємностей. Бочкові насоси забезпечуються електродвигуном, захищеним від самостійних включень при перебоях живлення. Є моделі з пневмоприводом.

Насоси для агресивних рідин

Серед високоякісного і легкого в експлуатації італійського насосного обладнання, що поставляється компанією БТС-Інжиніринг, представлені як насоси для кислот (насоси для сірчаної кислоти, фосфорної кислоти, азотної кислоти і соляної кислоти), насоси для перекачування електроліту, насоси для лугів, насоси для хрому, насоси для гіпохлориту натрію, насоси для аміаку, так і насоси для в'язких рідин (насоси для перекачування нафтопродуктів: дизельного палива, нафти, масла, солярки, бензину і ацетону), насоси для спирту, насоси для фруктового соку і насоси для молока.

Скачать каталог Fluimac 10.3 Mb

БТС-Інжиніринг - офіційний представник FLUIMAC Srl в Україні.