Міксери, мішалки

Миксеры, мешалки Fluimac серии E - EH, F, H, J, FR, FV


Модельний ряд міксерів

 » Серія AM

Міксери E-EH

Швидкі змішувачі з низькою потужністю Kw 0.37, легка і економічна конструкція, для змішування на невеликих ємностях макс. 1 м3 для рідини з низькою в'язкістю. Робоче колесо «MARINE PROPELLER» нахил 35 °. Доступно для покриття Aisi 304 або ПВХ.
 подробнее »

 » Серія MR

Міксери F

Повільні змішувачі, використовувані для очищення води, на малій ємності з макс. 10 м3. Робоче колесо з 4 похилими лезами. Вал змішувача безпосередньо з'єднаний з порожнистим валом черв'ячного редуктора. Доступно в Aisi 304-316 або ПВХ-покритті.
подробнее » 

 » Серія RLV

Міксери H

Повільні змішувачі встановлені з коробкою передач, з'єднаної з потужністю вала. Вал доступний в Aisi 304-316 або в оболонці з гуми. Робочі колеса: тип турбіни або спеціальний профіль. Ці мішалки особливо підходять для змішування розчину з середньої в'язкістю щільності. Використовується для очищення води і хімічних установок на середніх баках. Ця серія завершена з максимальним показником обладнання kw 15 і максимальною довжиною не більше 5 м.
  подробнее » 

 » Серія SL

Міксери J Swift-змішувач з жорсткою муфтою для двигунів 4-6-8 полюсів, оснащених сальниковой коробкою і радіальним підшипником і кільцем ущільнювача. Робоче колесо «MARINE PROPELLER» нахил 35 °. Ці змішувачі особливо підходять для змішування або розчинення продуктів з низькою в'язкістю в малогабаритному резервуарі. Матеріал Aisi 304-316 поставляється з валом і крильчаткою.
подробнее »